Derya Çoban Ayak Sağlığı - Medikal Ayak Bakımı

Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Medikal Ayak Bakımı

Avrupa'da yıllardır başarıyla uygulanan ve DC Ayak Sağlığı'nda yıllardır uygulanan Medikal Ayak Bakımı, uzman tarafından uygulanan bir sistemdir ve özel cihazlar ile Medikal Ayak Bakımı yapılmaktadır.

Konusunda eğitimli olan kişi tarafından kullanılan bu cihazlarla yapılan Medikal Bakımla ayakta herhangi bir kanamayla gelişen ödem ve enfeksiyon riskini bertaraf eder. Ayrıca yapılan bakımla kendinizi konforlu bir ortamda güvende hissedersiniz. Bu sistem ile özellikle diyabet hastaları başta olmak üzere klasik pedikür uygulaması yaptırmak istemeyen, herkes için hijyenik bir ortamda, sterilite ‘ye önem verilerek Medikal Ayak Bakımını keyifle yaptırabilirsiniz.

  • Günümüzün şartlarında kişileri hem sağlıklı hem de kozmetik amaçla tatmin edebilecek tek yöntem olan özel eğitim ve özel cihazlarla çalışmayı getiren Medikal Ayak Bakımıdır.
  • Medikal Bakım ile işlem sonrası yapılan peeling uygulaması ile parmaklar ve topuklarınız başta olmak üzere ayaklarınızda genel bir rahatlama ve hafifleme hissedeceksiniz.
  • Ayrıca size özel yapılan son ayak masajımızla zihnin ve vücut yorgunluğunuzu atarak mutlu bir şekilde bakımınızı sonlandıracağız.
  • Farklılık ve kaliteli bir hizmet bekleyen özel olduğunu hisseden herkes için...
Whatsapp