Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı Merkezi

Batık Tırnağa Podoteknik Tel Takılması

Batık tırnakta, tırnak şeklinin düzeltilmesi için uygulanan yeni teknik bir yöntemdir. Tırnak şekil bozukluklarının önlenmesi için başvurulan yöntem birçok açıveren uygulamalara ciddi bir alternatiftir. Rahat tasarımı kullanılan malzeme özelliği ile Uluslararası Patente sahip bir üründür. PODOteknik® TEL, bazı tırnak şekil bozukluklarının giderilmesine destek sağlayarak tırnağın doğal ve sağlıklı bir şeklide uzamasını sağlamaktadır. Bu yöntem tırnak ameliyatlarına ihtiyaç duyulmadan batık tırnak sorununu ağrısız, hızlı ve kalıcı bir şekilde çözebilmektedir. 

Diş tellerine benzer bir şekilde olan PODOteknik® TEL, tırnağın doğal bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. Tel sistemi her tedavi için farklı şekilde kullanılabilir. Ve PODOteknik® TEL'in uygulanmasından hemen sora kişi rahatlatmaktadır. Telin takılması sadece birkaç dakika sürmektedir ve bu işlem tırnak plağına yapılan bir uygulamadır. Dokuya teması yoktur. Uygulama doğru bir şekilde yapılıyorsa, kişi tarafından hissedilmez. İşlemin uygulaması ortalama 10 dakika sürer.

İşlem sonrası çorabınızı ve ayakkabınızı parmak ucundaki ağrınız geçmiş şekilde giyebilirsiniz.

Günlük hayatınızda da konforlu ve mutlu bir şekilde ayakkabı giymenizi ve spor yapmanızı sağlar. 

PODOteknik® TEL sistemi ile, hızlı (10dk) çözüm, hafif ağrısız yöntem olmasının yanı sıra diğer tedavi yöntemlerine kıyasla kalıcı sonuçlar sağlaması bakımından da daha başarılıdır.

PODOteknik® TEL Sistemi Nerde ve Kimler Tarafından Uygulanır? 

PODOteknik® TEL sistemi sadece özel olarak bu konuda eğitim görmüş Podologlar tarafından ayak sağlığı ve tedavi merkezlerinde uygulanır.

Sizin ihtiyaç duyduğunuz hızlı çözüm; güven duyabileceğiniz profesyonel kişiler tarafından yapılacaktır.

Derya Çoban Ayak Sağlığı’ Patentli ürünler geliştirerek ulusal başarılarına bir yenisini eklemiştir. PODOteknik® TELsistemini uygulayabilmek için gerekli sertifika uygulamalı eğitimini almış podologlar tarafında tarafından uygulanabilir.

Ürün bilgisi için bizimle irtibata geçiniz

Not: Ürün satışı ve eğitimi sadece podologlara ve sağlık profesyonellerine yapılmaktadır. 

Tel Sisteminin Avantajları

Tel sistemi her türlü batık tırnak tedavisinde kullanılabilen yenilikçi ve son derece modern bir metot oluşturmaktadır. Bu yöntem çocuklarda, şeker hastalarında ve nikel alerjisi olanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tıbbi ve estetik anlamında elde edilen sonuçlar hem uygulamayı yapan podologu hem de tedavi gören kişileri fazlasıyla tatmin etmektedir. Ağrılı, iltihaplı ve şekil bozukluğu olan tırnaklarda rahatlıkla kullanılabilir. 

Hastalar hızlı ve başarılı bir şekilde ağrılarından kurtulmaktadır. Batık tırnağın bulunduğu tırnağın. Sonuç olarak tel sistemi;

  • Kolay ve ağrısız bir yöntemidir,
  • En kısa sürede batık tırnaktan dolayı oluşan ağrınızı hafifletir,
  • Ayağınızda kapalı ayakkabı var iken ayağınızı hiçbir şekilde rahatsız etmez,
  • İş hayatınızı ve spor faaliyetlerinizi kesinlikle olumsuz bir şekilde etkilemez hatta eskisine nazaran daha çok keyif almanızı sağlar,
  • Uzun süre ile geçerli bir tedavi sistemidir ve tırnağınızın tekrar doğal bir şekilde ve sağlıklı uzamasını sağlar,
  • Ameliyata alternatif olarak uygulanabilir,
  • Batık tırnak problemi yaşayan şeker hastaları için tavsiye edilen ilk tedavi yöntemidir.
Whatsapp