Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı Merkezi

Podolog Derya Çoban

1535468951-00001.jpg

Lise eğitimi sonrası İtalya ve Almanya’da tamamlanan PODOLOJİ programları ile elde edilen bilgi ve yeteneklerle kurulan Derya Çoban Ayak Sağlığı ile mesleğin yasal zemine oturması amaçlı Podoloji Derneği (2008) kuruluş sürecini tamamlamıştır. Bu dernek çatısı altında Podoloji/Podolog kanunu çalışmalarında sorumluk almıştır.

Podoloji mesleğinin yasal zemine oturması ardından ilgili eğitimin tamamlanması amaçlı ön lisans seviyesinde üniversite eğitimi tamamlayarak halen Derya Çoban Ayak Sağlığında meslek hayatını sürdürmektedir.

Uygulamalarını Çankaya Yıldız semtinde Derya Çoban Ayak Sağlığı’nda 7’den 77’ye bay ve bayan hastalara en son teknolojik gelişmeler ve tecrübeleri ışığında hizmet vermektedir.

Derya Çoban Ayak Sağlığı’nın ülkemiz genelinde olmasını hedeflemektedir. Hedefimize ulaşmak için sloganımız “Bilimin ışığında; kaliteli hizmet anlayışımızla, hızlı çözüm, en ekonomik şekilde.”

Bilgilerimiz ve tecrübelerimiz ışığında, yola çıkarken düsturumuz olan, halkımıza maksimum fayda sağlamak ilkemizle çizgimizi bozmadan Bölgesel bir işletmeden desteklerinizle Ulusal işletmeler zinciri olmaya adayız.