Podolog Derya Çoban

Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Podolog Derya Çoban

Derya Çoban

Derya Çoban

İtalya ve Almanya’da tamamlanan PODOLOJİ programları ile elde edilen bilgi ve yeteneklerle kurulan Derya Çoban Ayak Sağlığı ile mesleğin yasal zemine oturması amaçlı Podoloji Derneği (2008) kuruluş sürecini tamamlamıştır. Bu dernek çatısı altında Podoloji/Podolog kanunu çalışmalarında sorumluk almıştır.

Podoloji mesleğinin yasal zemine oturması ardından ilgili eğitimin tamamlanması amaçlı ön lisans seviyesinde üniversite eğitimi tamamlayarak halen Derya Çoban Ayak Sağlığında meslek hayatını sürdürmektedir.

Uygulamalarını Çankaya Yıldız semtinde Derya Çoban Ayak Sağlığı’nda 7’den 77’ye erkek ve kadın hastalara en son teknolojik gelişmeler ve tecrübeleri ışığında hizmet vermektedir.

Derya Çoban Ayak Sağlığı’nın ülkemiz genelinde olmasını hedeflemektedir. Hedefimize ulaşmak için sloganımız “Bilimin ışığında; kaliteli hizmet anlayışımızla, hızlı çözüm, en ekonomik şekilde.”

Bilgilerimiz ve tecrübelerimiz ışığında, yola çıkarken düsturumuz olan, halkımıza maksimum fayda sağlamak ilkemizle çizgimizi bozmadan Bölgesel bir işletmeden desteklerinizle Ulusal işletmeler zinciri olmaya adayız.   

Detaylı bilgi için: Whatsapp / Randevu Hattı +90 532 568 91 94 ve Merkezimiz: +90 312 441 91 99 
Podoloji Derneği Başkanı Podolog Derya Çoban

Sertifikalar

Whatsapp