Hasta Yorumları

Yorum Yapınız

Hasta Yorumları

Burcu Çetiner / Bankacı - 31 - ANKARA

Yıllardır çare bulamadığım tirnak batigi sorunum ilk mudehalede söylendiği gibi %80 azaldi. Bu işi profosyonelce yapan çok iyi bir klinik. Derya hanim'a, ekibine gösterdiği özen, hijyen, titizlik ve güler yüzu icin cok tesekkur ederim. Bu ve benzeri tüm ayak sorunları yasayan herkese samimiyetle öneririm. Acı çekmeden yürümek ve dahi koşmak mutluluk verici :)

Kamil enişte / Serbest - 30 - Ankara

Derya hanım ve ekibine gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü hastalıktan kurtulmanın verdiği mutluluktan dolayı bizlere gerçek profesyonellik hijyen ve güler yüz sayesinde kendilerine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim

Evren Yılmaz / Öğretmen - 38 - Ankara

Derya Hanım ve ekibine gerek ilgilerinden gerek hijyenik ortamdan ötürü şükranlarımı sunuyorum, sayelerinde ayaklarım sağlıklı bir görünüme kavuştu, herkese tavsiye ediyorum.

Semih Arslan / Serbest Meslek - 50 - Eskişehir

Sevgili Derya Hanım. Sizinle tedaviye başladığımızdan beri bana verdiğiniz güven ve güler yüzlü tavrınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Bu başarılarınızın devamı dileğiyle, çok teşekkürler.

Nazım Şenol / Yönetici - 25 - Ankara

Sayın Derya Hanım, Sizin gibi sevecen, güvenilir, bir doktorla karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tedavi öncesi ve sonrasında gösterdiğiniz ilgi ve alaka için başta siz olmak üzere tüm Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi çalışanlarına sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunarım.